Ota yhteyttä

Anna kuulua itsestäsi niin autamme sinua löytämään ratkaisun omiin tarpeisiisi ja painotoimintaasi.

Tiimimme

Fredrik Unell

General Manager

+46 (0)703-72 16 60

+46 (0)33-22 21 61

fredrik.unell@acpsystems.se

Filip Boman

Technical Sales

+46 (0)72-600 62 10

+46 (0)33-22 21 60

filip.boman@acpsystems.se

Claes Lindell

TECHNICAL SALES

+46 (0)703-72 16 01

+46 (0)33-22 21 60

claes@acpsystems.se

Staffan Cedrenius

Technical sales / Coated Screens

+46 (0)70-716 09 48

+46 (0)8-716 09 48

staffan@coatedscreens.se

Ryan Sutter

Technical sales / Coated Screens

+46 (0)70-453 50 08

+46 (0)8-716 09 48

ryan@coatedscreens.se

Tina Korunovski

Marketing

+46 (0)760-26 82 18

tina@acpsystems.se

Kristina Carlberg

CFO

+46 (0)33-22 21 67

krisse@acpsystems.se

Lisa Strid

Administration

+46 (0)33-22 21 60

lisa@acpsystems.se

Malin Unell

Administration

+46 (0)33-22 21 60

malin@acpsystems.se

Andreas Andersson

Production

+46 (0)726-00 62 13

andreas@acpsystems.se

Anna Wiejak

Purchasing / Color Blend

+46 (0)33-22 21 66

anna@acpsystems.se

Linus Claesson

Cliché Manufacturer

+46 (0)33-22 21 62

linus@acpsystems.se

Maths Haglund

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

Ehad Balija

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

Ralf Gustavsson

Head Engineer

+46 (0)33-22 21 60

+46 (0)722-35 55 37

ralf@acpsystems.se

Isak Johansson

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

Lina Finngåård

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se