Skontaktuj się z nami

Odezwij się do nas a pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i warunków produkcji.

My w ACP Systems

Fredrik Unell ACP SystemsFredrik Unell ACP Systems

Fredrik Unell

General Manager

+46 (0)703-72 16 60

+46 (0)33-22 21 61

fredrik.unell@acpsystems.se

Filip Boman ACP SystemsFilip Boman ACP Systems

Filip Boman

Technical Sales

+46 (0)72-600 62 10

+46 (0)33-22 21 60

filip.boman@acpsystems.se

Claes Lindell

TECHNICAL SALES

+46 (0)703-72 16 01

+46 (0)33-22 21 60

claes@acpsystems.se

placeholder ACP Systemsplaceholder ACP Systems

Staffan Cedrenius

Technical sales / Coated Screens

+46 (0)70-716 09 48

+46 (0)8-716 09 48

staffan@coatedscreens.se

placeholder ACP Systemsplaceholder ACP Systems

Ryan Sutter

Technical sales / Coated Screens

+46 (0)70-453 50 08

+46 (0)8-716 09 48

ryan@coatedscreens.se

Tina Korunovski

Marketing

+46 (0)760-26 82 18

tina@acpsystems.se

Kristina Carlberg ACP SystemsKristina Carlberg ACP Systems

Kristina Carlberg

CFO

+46 (0)33-22 21 67

krisse@acpsystems.se

Lisa Strid ACP SystemsLisa Strid ACP Systems

Lisa Strid

Administration

+46 (0)33-22 21 60

lisa@acpsystems.se

Malin Unell ACP SystemsMalin Unell ACP Systems

Malin Unell

Administration

+46 (0)33-22 21 60

malin@acpsystems.se

Andreas Andersson ACP SystemsAndreas Andersson ACP Systems

Andreas Andersson

Production

+46 (0)726-00 62 13

andreas@acpsystems.se

Anna Wiejak ACP SystemsAnna Wiejak ACP Systems

Anna Wiejak

Purchasing / Color Blend

+46 (0)33-22 21 66

anna@acpsystems.se

Linus Claesson ACP SystemsLinus Claesson ACP Systems

Linus Claesson

Cliché Manufacturer

+46 (0)33-22 21 62

linus@acpsystems.se

Maths Haglund

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

placeholder ACP Systemsplaceholder ACP Systems

Ehad Balija

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

Ralf Gustavsson ACP SystemsRalf Gustavsson ACP Systems

Ralf Gustavsson

Head Engineer

+46 (0)33-22 21 60

+46 (0)722-35 55 37

ralf@acpsystems.se

Isak Johansson ACP SystemsIsak Johansson ACP Systems

Isak Johansson

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

Lina Finngåård

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se