Kontakta oss

Hör av dig till oss så hjälper vi dig med en lösning helt efter dina behov och din tryckverksamhet.

Vi på ACP Systems

Fredrik Unell ACP SystemsFredrik Unell ACP Systems

Fredrik Unell

General Manager

+46 (0)33-22 21 61

+46 (0)703-72 16 60

fredrik.unell@acpsystems.se

Filip Boman ACP SystemsFilip Boman ACP Systems

Filip Boman

Technical Sales

+46 (0)33-22 21 60

+46 (0)72-600 62 10

filip.boman@acpsystems.se

placeholder ACP Systemsplaceholder ACP Systems

Claes Lindell

TECHNICAL SALES

+46 (0)703-72 16 01

claes@acpsystems.se

Lisa Strid ACP SystemsLisa Strid ACP Systems

Lisa Strid

Administration

+46 (0)33-22 21 60

lisa@acpsystems.se

Kristina Carlberg ACP SystemsKristina Carlberg ACP Systems

Kristina Carlberg

CFO

+46 (0)33-22 21 67

krisse@acpsystems.se

Malin Unell ACP SystemsMalin Unell ACP Systems

Malin Unell

Administration

+46 (0)33-22 21 60

malin@acpsystems.se

Andreas Andersson ACP SystemsAndreas Andersson ACP Systems

Andreas Andersson

Production

+46 (0)726-00 62 13

andreas@acpsystems.se

Anna Wiejak ACP SystemsAnna Wiejak ACP Systems

Anna Wiejak

Purchasing / Color Blend

+46 (0)33-22 21 66

anna@acpsystems.se

Linus Claesson ACP SystemsLinus Claesson ACP Systems

Linus Claesson

Cliché Manufacturer

+46 (0)33-22 21 62

linus@acpsystems.se

placeholder ACP Systemsplaceholder ACP Systems

Maths Haglund

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

placeholder ACP Systemsplaceholder ACP Systems

Ehad Balija

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

Isak Johansson ACP SystemsIsak Johansson ACP Systems

Isak Johansson

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

placeholder ACP Systemsplaceholder ACP Systems

Lina Finngåård

Production

+46 (0)33-22 21 60

kontakt@acpsystems.se

Ralf Gustavsson ACP SystemsRalf Gustavsson ACP Systems

Ralf Gustavsson

Head Engineer

+46 (0)33-22 21 60

+46 (0)722-35 55 37

ralf@acpsystems.se